_STRONGHOLD-GAMES_

Ostatní

Jídlo

Jídlo (Food)

Změna přídělového systému jídla ze tvé sýpky je rychlou cestou k ovlivnění tvé popularity. Počet druhů a přidělování jídla ti přinese nárůst nebo pokles popularity. Snížení přídělů pod standartní plný příděl má záporný vliv, kdežto zvýšení má kladný vliv. Tvoji lidé budou ještě spokojenější, pokud jim nabídneš víc, než jeden druh jídla.

Maso (Meat): Lovci začínají lovit, když je postavená jejich lovecká chýše. Je to asi nejrychlejší způsob, jak se ze začátku dostat k potravě, ale migrace zvířat tě může přivést do veliké krize. Když lovec uloví jelena, vykuchá z něho 6 šunčiček.

Ovoce (Fruit): Ovoce se získává ze sadů, které musí být umístěny na velice úrodné a rovinnaté půdě. Je to rozhodně reálnější způsob, jako maso, ale zase získáváte jen velmi málo jídla. Každý farmář donáší pouze 2 košíky ovoce.

Sýr (Cheese): Sýr je velmi dobrá potravina. Získává se z tvých statků, kde se chovají krávy. Když se narodí tři krávy, podojí se a sýr začne zrát, když je hotovo, farmář jej odnese do skladiště (3 kusy). Tento způsob je výhodný, protože podojená kráva se dá zabít a pužít pro koženou zbroj :)

Chleba (Bread): Nejlepší potravinou je chleba. Když farmář poseče obilí, odnese otepy slámy na skladiště,poté se pomele na mouky začne se péct chleba. Než se celá produkce rozběhne, je potřeba spousta času, ale výsledek je velice efektní.
Žádné komentáře