_STRONGHOLD-GAMES_

Ostatní

Postoje jednotek

Postoje jednotek

Jednotce/jednotkám můžete poručit, aby bránili, útočili, či drželi místo bez vaší pomoci. Kliknutím na jednotku či vybráním skupiny se vám zobrazí panel, kde najdete tři níže uvedené znaky, kliknutím na jeden z nich postavíte jednotku do určitého postoje. Výchozí postoj všech jednotek je držet území. Přepínat můžete klávesami Q, W a E ..

Držet území

Jednotka s příkazem držet území se nepohybuje ze svého stanoviště, pokud nedostane jiný rozkaz. Bude se bránit, pokud bude napadena, a pokud se jedná o střeleckou jednotku, bude střílet, když senepřátelské jednotky přiblíží na dostřel.

Obranný postoj

Jednotka s příkazem obranný postoj se pohybuje v malé vzdálenosti od svého stanoviště a napadne každého nepřítele, který se přiblíží k jejímu stanovišti. Pokud nejsou poblíž žádné další nepřátelské jednotky, vrátí se na své původní stanoviště.

Útočný postoj

Jednotka s příkazem útočný postoj bude podnikat dlouhé cesty k napadení nepřítele. Když je nepřítel poražen, tak před svým návratem na stanoviště jednotka hledá další potencionální cíl k napadení. Jednotka v útočném postavení také reaguje na útok lukostřelců.
Žádné komentáře